Блоги

Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене - донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті.

До другого туру виборів Президента України залишилося кілька днів. Нагадуємо, які документи дають можливість отримати бюлетень та проголосувати на виборчій дільниці.

Якщо обставини склалися так, що в день виборів вам необхідно бути в лікарні, це зовсім не означає, що ви не зможете проголосувати.

Доброго дня!  Я - житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав Президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах.

Друзі, нагадуємо, що для реалізації права голосу на виборах громадяни мають бути включені до Державного реєстру виборців, а інформація, зазначена в ньому, повинна відповідати актуальним паспортним даним.

 Пам'ятка виборця:

- перевір себе у реєстрі виборців;
- зміни свою адресу для голосування (за необхідності);
- прийди на вибори 21 квітня;
- будь пильним - не допусти порушень!

Пане Міністре! 31 березня я голосувала на виборчій дільниці не за місцем своєї реєстрації, а фактичного проживання.

8 квітня у світі відзначають Міжнародний день ромів, мета якого полягає у приверненні уваги до самобутньої культури ромського населення та, найголовніше, до основних проблем ромів, які є схожими в усіх країнах: соціальна ізоляці

Законодавством передбачена можливість отримання аліментів без звернення до державної виконавчої служби чи приватного виконавця. Як це зробити - дивіться у нашій інфографіці.

 

Вітаю, шановний Міністре! Мені 21 рік, шукаю першу роботу після закінчення ВНЗ. Розкажіть, будь ласка, на що потрібно звернути увагу під час працевлаштування?
Артем Ліванов

Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю.

Пропонуємо ознайомитися із інфографікою про виборчі права громадян.

Вітаю, пане Міністре! Чи не могли б ви мені відповісти на декілька запитань щодо виконання рішення суду? Маю на руках рішення суду і не знаю, що робити з ним далі.

Щоб у день виборів, які відбудуться вже за два тижні, ви могли без перешкод проголосувати на виборчій дільниці, перевірте свої дані у Державному реєстрі виборців та за потреби подайте заяву для зміни необхідної інформації.

Ми живемо в епоху споживання і неможливо уявити день без покупок. Коли ми витрачаємо гроші на необхідні нам речі або послуги, очікуємо що у відповідь отримуємо якість.

Шановний Павло, щотижня залюбки читаю Ваші консультації з конкретними порадами і вирішила сама звернутись із запитанням.  Через 2 місяця я готуюсь стати мамою.