Блоги

Багатьом з нас знайома ситуація, коли літні люди, які не спроможні самі забезпечувати власні потреби,  змушені звертатися за допомогою до сторонніх осіб.

Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав таких конвенцій:

Майже 400 осіб 9 жовтня 2019 року відвідали ярмарок вакансій, організований фахівцями Васильківської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості у приміщенні КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

У 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу.

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»: що таке податкова знижка на навчання та як її отримати?

Що таке податкова знижка на навчання?

Доброго дня! Мене цікавить питання, в яких випадках особа може бути обмежена на виїзд за кордон. Розкажіть, будь ласка, детальніше.

Мар’яна Дмитрук

Аліменти – це утримання, яке у визначених законом або договором випадках надається одним членом сім’ї іншому, якщо останній не має власних коштів для існування.

Доброго дня! Місяць тому з моєю подругою стався неприємний випадок. В Інтернет-магазині замовила кофтину, на вимогу продавця наперед перерахувала кошти, але досі її так і не отримала.

Доброго дня, пан Павло! Мій неповнолітній племінник, вчинив крадіжку, він жалкує про скоєне, але злочин є злочин і кримінальна справа вже відкрита.

З минулого року в Україні діють норми, що передбачають штрафні санкції для боржників зі сплати аліментів, які мають заборгованість понад рік і більше.

Доброго дня, шановний Міністре! Звертаюсь до Вас з проханням роз’яснити процедуру державної реєстрації  фізичних осіб-підприємців. Які документи необхідно підготувати і чи можу я зробити це онлайн?

Отримувати винагороду за свою працю - право, закріплене в Конституції України.
І надзвичайно важливо, щоб воно було належним чином захищене від зловживань з боку роботодавців. 

Доброго дня! Я – українка, але тривалий час мешкаю за кордоном. Щоб оформити дозвіл на проживання у цій країні, мені необхідно легалізувати деякі документи. Знайомі порадили звернутися до Мін’юсту.

Рано чи пізно перед батьками постає питання: яке ім'я надати своїй дитині? 

Павле Дмитровичу, мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати.

Директор Васильківської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Олена Миколайчук та військовий комісар Васильківського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Михайло Тісовський підписали Мем

Якщо ви бажаєте проголосувати не за місцем прописки, але до цього часу не завітали до Відділу ведення Держреєстру виборців, у вас ще є шанс виправити ситуацію сьогодні до вечора.

Нагадуємо, що вибори до Верховної Ради України відбудуться вже 21 липня.