Блоги

з необхідністю звернення до відділу ДРАЦС стикається кожен: для реєстрації народження дітей, шлюбу, для отримання архівних документів. Разом із чітким розумінням сфери діяльності цього державного органу, серед громадян шириться і чимало міфів.

29.12.2020 набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 23.12.2020 № 4423/5 «Про затвердження Змін до Кваліфікаційних вимог до державного реєстратора».

Чати-помічники з питань державної виконавчої служби, ДРАЦС, нотаріату та Колегії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації працює майже рік. За цей час наші фахівці надали майже тисячу консультацій.

За минулий рік близько 1300 мешканців столиці змінили свої імена.

Ми піготували для Вас добірку найбільш незвичних змін імені серед киян:

Протягом 2020 року державні виконавці #центральнаюстиція стягнули 94 130 138 гривень заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

З 1 січня 2021 року у зв’язку із запровадженням нових рахунків для зарахування до державного та місцевого бюджетів було змінено реквізити рахунку за надання послуги з проставлення апостиля.

Віддати перевагу традиційності чи унікальності, - постійне питання, яке задають собі усі батьки, обговорюючи ім’я свого майбутнього малюка.

Незалежно від того, чи здійснює фізична особа-підприємець діяльність, щомісяця нараховуються податки, якщо ви особа, яка працює за спрощеною системою оподаткування.

Сьогодні в Україні відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, приурочений до Дня прав людини.

Саме цього дня 72 роки тому Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято Загальну декларацію прав людини.

Перемога!
Боржником сплачено аліменти у розмірі 438 721 грн.

Протягом 8 років горе-батько відмовлявся від сплати аліментів на користь двох дітей. Чоловік не декларував майно та приховував будь-які прибутки.

Відтепер послуга "єМалятко" стала доступною для мешканців Київщини у 29 населених пунктах області як онлайн, так і офлайн.

Уникайте скупчень людей та отримуйте послуги ДРАЦС онлайн
Нагадуємо, що для Вашої зручності працює ВЕБ портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» 
Ви можете:
- подати заяви у сфері ДРАЦС;

Cкоро станете щасливими батьками новонародженого малюка? Тоді ця інформація для вас.

Батьки зобов`язані піклуватися про здоров`я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток, забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, матеріально утримувати дитину до повноліття, незалежно від того перебувають вони у шлю

Тепер він становитиме 960,50 грн (для дітей до 6 років) та 1197, 50 грн (від 6 до 18 років).

Це насамперед пов'язано з підвищенням прожиткового мінімуму в Україні.

Електронні послуги роблять взаємодію громадянина і бізнесу з державою не лише прозорою та зручною, але й мінімізують можливість поширення пандемії. Вони економлять гроші та час і роблять державне управління більш ефективним.