174 тис грн заборгованості по аліментах стягнули державні виконавці Київщини на утримання двох дітей

Сплатив майже 90 тисяч гривень штрафу за несплату аліментів.

Саме так!

Для злісних батьків-боржників, які вчасно не сплачують аліменти, передбачені штрафи, та з кожним місяцем протермінування вони зростають.

У Ірпінському міському відділі державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання дітей 16 та 13 років у розмірі 50% частини всіх видів доходів щомісячно і до досягнення дітьми повноліття.

Після розлучення горе-батько забув про виховання та піклування про дітей, а також про щомісячну сплату аліментів.

Тож державним виконавцем керуючись Законом України «Про виконавче провадження» винесено постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України та інші обмеження, які передбачені.

Зокрема, у праві керувати автомобілем, користуватись зброєю та полювати.

Відомості про боржника були оприлюднені у відкритому реєстрі боржників.

Проте батько-боржник всіляко ухилявся від свого обов'язку утримувати дітей. Тому йому було нараховано пеню в розмірі 87 269.90 грн., оскільки у боржник наявна заборгованість зі сплати аліментів понад три роки.

Завдяки оперативним діям державних виконавців Відділу вдалося стягнути заборгованість зі сплати аліментів у сумі - 174 539,81 грн та штраф в розмірі – 87 269,90 грн.

Всі ці кошти уже надійшли дітям.