У Василькові пропонують роботу з заробітною платою від 12000 гривень

Майже 400 осіб 9 жовтня 2019 року відвідали ярмарок вакансій, організований фахівцями Васильківської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості у приміщенні КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

Під час ярмарку 40 провідних роботодавців міста Василькова, Васильківського району та міста Києва запропонували більше 300 вакансій у різних галузях економіки: легкої промисловості, поліграфії, медицини, вакансії комунального підприємства міста, оптової та роздрібної торгівлі.

Представники КНЗ КОР «Васильківський  професійний ліцей», Васильківський відділ поліції ГУНП в Київській області, ТОВ "Аква косметик груп", ПрАТ "Вентиляційні системи", ТОВ «АТБ-Маркет» та багато інших шукають працівників на вільні робочі місця, а також пропонують вакансії для осіб з інвалідністю. Учасникам заходу запропонували вакансії слюсаря, пресувальника, токаря, електрозварника, водія, бухгалтера, менеджера зі збуту тощо за заробітну плату від 12000  гривень.

Учасники також мали змогу поспілкуватися з представниками Васильківського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України, Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради та Васильківської РДА.

Під час проведення заходу, шукачі роботи мали можливість дізнатися про вимоги роботодавців до претендентів, домовитися про співбесіду та визначитися із робочим місцем. Безробітним особам, які відвідали захід, але не підібрали для себе роботу, фахівці з питань зайнятості пропонували інші вакансії, що є актуальними на ринку праці.

Представники роботодавців мали змогу провести співбесіду з шукачами роботи, у результаті - 36 осіб отримали запрошення відвідати підприємства для більш детального ознайомлення.