Ігор Кононенко відвідав Васильків з добрими новинами

На зустріч з народним депутатом Кононенко громада Васильківського району чекала з нетерпінням. Адже у нього репутація людини, що завжди виконує свої обіцянки. В чому васильківці вже встигли пересвідчитися. Саме за сприяння Ігоря Кононенко район  нещодавно отримав3 млн. 750 тис. грн. субвенції. На що підуть ці кошти розповімо згодом.

А на зустрічі у райадміністрації менше було подяк за допомогу, більше планування найближчого майбутнього. Спілкування громади з депутатом стало діалогом однодумців. Серед іншого, піднімалися питання пенсій для військових, податків у місцеві бюджети, ремонту доріг та місць для активного відпочинку – говорили про все те, що здатне поліпшити якість життя васильківців вже найближчим часом.

Багато уваги приділили охороні здоров’я. Навіть у пристоличному районі проблеми з лікарськими кадрами. Медичні заклади забезпечені ними лише на 70%. Місцеві медики та районна влада мають  план покращення ситуації в регіоні, який, серед іншого,  потребує  14 ФАПів. Зокрема, є пропозиція у комплексі з амбулаторіями будувати і службове житло на двох її співробітників. Цей план детально обговорили з Ігорем Кононенко, і він обіцяв свою підтримку у тому, щоб зробити Васильківський район пілотним у реалізації медичної реформи. До речі, за частку субвенцій уже до кінця цього року буде побудовано першу лінію пологового будинку новітнього типу. Адже, як радо повідомив голова райдержадміністрації Владислав Одинець, кількість новонароджених у районі збільшилася з 300 до 700 діточок на рік.

Для реалізації освітньої реформи регіону необхідні шкільні автобуси. Закупівля шкільного транспорту має стати спільною справою сільських рад та центральної влади. Ігор Кононенко пообіцяв, що найближчим часом новенький автобус буде передано одній з громад Васильківського району. Наша газета слідкуватиме за тим, як буде виконуватися ця обіцянка.

«Зустріч з громадою Васильківщини була надзвичайно плідною та надихаючою,– після розмови в громадським активом зазначив Ігор Кононенко. – Відчувається, що попри всі складнощі, люди виявляють активну життєву позицію. Все більше розуміють: проблеми мають вирішуватися спільно. Співфінансування, співпраця, партнерство – ось ті засади, на яких зріла громада будує своє майбутнє. Саме таку зрілість відчув у васильківців. Порадувало, що вони готові чималоробити власними силами. Зі свого боку обіцяю підтримувати проекти, що ідуть на користь громаді району», – зазначив депутат.

Борис Орел