Ювенальна превенція проводить профілактичні заходи

Ювенальна превенція проводить профілактичні заходи

Поліцейські ювенальної превенції продовжують проводити правопросвітницькі заходи на території Васильківського району

Цього разу правоохоронці завітали до Лосятинської загальноосвітньої школи, де зустрічі із працівниками поліції чекали учні 7-11 класів. Під час правового уроку поліцейські ювенальної превенції розповіли школярам про їх права та обов’язки, роз’яснили з якого віку настає адміністративна та кримінальна відповідальність, ознайомили зі статистикою вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень.

Також, правоохоронці ознайомили учнів із основними положеннями законодавства України щодо протидії булінгу та негативними наслідками жорстокої поведінки з однолітками. Крім того, поліцейські наголосили учням на важливість дотримання Правил дорожнього руху та недопущення нещасних випадків й травматизму на дорозі, нагадали про правові наслідки негативної поведінки, пропусків занять без поважної причини та недопущення самовільного залишення місця проживання і навчальних закладів.

Варто зазначити, що з метою запобігання участі неповнолітніх у небезпечних  суїцидальних групах (іграх), квестах, контентах соціальних мереж, правоохоронці провели з підлітками додаткову профілактичну бесіду та застерегли від розповсюдження своїх персональних даних та фотографій. Крім того, поліцейські звернули увагу підлітків на ризики у спілкування з віртуальними друзями, бо за профілем в соціальній мережі може приховуватись небезпека. Також, правоохоронці ознайомили учнів із сучасними видами злочинності у мережі Інтернет, таких як кібер-булінг, секстинг та онлайн гурмінг.

 

Васильківський ВП

ГУНП в Київській області

Категорія: