Чартерні рейси з Києва для всіх

Замовити чартерний рейс з Києва у потрібну точку – це швидко та просто. Вилетіти з туристичною метою чи з робочим візитом можна у будь-яку країну світу, яка передбачена спеціальним рейсом. Онлайн реєстрація відбувається в усіх аеропортах та закінчується за годину до вильоту. Тому замовити квитки можна навіть в екстрених ситуаціях та в будь-яку пору доби, не виходячи з дому. Оплата за весь спектр послуг відбувається попередньо, не пізніше, ніж за добу до вильоту. Її можна здійснити будь-яким зручним для клієнта способом – каса, агентство чи сайт, де бронювали квиток.

Як забронювати квиток на літак

Щоб забронювати квиток на літак чартерного рейсу, потрібно здійснити ряд простих операцій. Спочатку ввести місто та дату, коли ви хочете до нього прибути. Якщо дата непринципова, то можна вказати це і вибрати квитки дешевші на кілька днів раніше чи пізніше. Пасажирам, які летітимуть з дитиною, обов’язково слід це вказати.

Також обов’язково слід додати пересадки, якщо вони плануються, аеропорт, куди хочете потрапити. Після всієї введеної інформації система видасть вам усі можливі варіанти у ціновому еквіваленті. А також порахована вартість польоту на всіх пасажирів.

За умови, якщо вам потрібно буде повернути чи обміняти невикористаний квиток, слід ознайомитися з правилами та умовами тарифу оплати. Тільки після дотримання усіх цих вимог клієнт може забронювати квиток, вибравши необхідний спосіб оплати.

Категорія: