У Василькові виявили нарколабораторію з промислового виробництва метадону.

Групу з 4-х наркоторговців, облаштувавших в Василькові нарколабораторію, яка виробляла понад 1 кг метадону в місяць, знешкодили правоохоронці. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Прокуратурою Київської області спільно з управлінням Національної поліції та управлінням протидії наркозлочинності виявлено та знешкоджено організовану групу наркоторговців у складі 4  людей, що займалися незаконним виробництвом, виготовленням, зберіганням та перевезенням наркотиків з метою збуту, а також незаконним збутом наркотичного засобу - метадону.

"Встановлено, що в нарколабораторії, яка перебувала в м Васильків, учасники організованої групи щомісяця виготовляли понад 1 кг метадону та збували його через мережу збуту наркозалежним особам у Київській області з метою незаконного збагачення учасників групи. Засоби від клієнтів надходили на банківські картки учасників групи ", - йдеться в повідомленні.

Загальна вартість вилучених наркотичних засобів на "чорному ринку" становить 1 млн грн.

Зазначена організована злочинна група діяла в період з березня по 30 травня 2017 року.

В ході обшуків виявлено та вилучено наркотичний засіб метадон, психотропні речовини - амфетамін, грошові кошти, банківські картки, багато телефонів, прилади для зважування та фасування доз, обладнання для виготовлення наркотиків.

Організатор групи затриманий в м Ужгород, а інших учасників затримали на території Київської області.

Затриманим зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

В даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

За вчинення вказаного кримінального злочину підозрюваним загрожує позбавлення волі на термін від 9-ти до 12-ти років з конфіскацією.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Категорія: