Реєстрація та правила користування

На сайті nashvasilkiv.info може зареєструватись будь яка особа пройшовши певний порядок реєстрації. Зареєстрований користувач має права коментувати наявні матеріали, додавати, редагувати та видаляти власні оголошення, викорустовувати персональні форми контактів для зв`язку з іншими користувачами. Коментарі не вимагають підтвердження адміністратором. З часом права і повноваження зареєстрованого користувача можуть бути змінені, в залежності від появи нових функцій сайту.
Для створення та публікації власних матеріалів (ведення блогу) Вам необхідно відправити відповідний запит на сторінці зворотнього зв`язку, для цього достатньо вказати в змісті повідомлення про ваш намір створення такого типу запису. Після отримання певних прав ви зможете створювати, публікувати, редагувати та видаляти свій матеріал на особистий розсуд без втручання адміністратору сайту. Про те як створити свій матеріал описано на сторінці Початок роботи з сайтом. 

Прошу зауважити, що власник сайту жодної відповідальності за зміст не несе і може не розділяти думку інших користувачів. Тому дотримуйтесь загальних правил спілкування і не порушуйте їх. Заборонено публікувати матеріали які розпалюють міжнаціональну ворожнечу, містять порнографічні матеріали, рекламу спиртних напоїв та тютюнових виробів. Адміністрація сайту залишає за собой право видаляти матеріали, які за її міркуванням не відповідають правилам. 

Сайт розроблений з громадської ініциативи.