На Букрині працівники «Київоблгазу» вшанували пам’ять загиблих у Другій Світовій війні

На Букрині працівники «Київоблгазу» вшанували пам’ять загиблих у Другій Світовій війні

Вшанування пам’яті загиблим героям для «Київоблгазу» вже стало традицією. Щорічно до Дня перемоги над нацизмом працівники компанії покладають квіти до монументу Букринсього плацдарму. Це меморіал загиблим воїнам-оборонцям Києва.

У 1943 році було зроблено дві спроби наступу з боку Букринського плацдарму, проте вони виявилися невдалими — сили ворога виявились міцніші. Після чого було прийнято рішення перебазуватися на Лютізький плацдарм, де й булоуспішно завершено наступальну операцію.

У компанії вважають, що саме це свято є надважливим для України.

«Якщо ми будемо пам’ятати історію, то ми будемо розуміти майбутнє», - говорить голова правління ПАТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов.

«Зараз про Букринський плацдарм все менше згадують, але наше підприємство про нього піклується і ми завжди напередодні свята вшановуємо всіх загиблих на цьому місці» - розповідає голова правління.

Аби наступні покоління пам‘ятали подвиги героїв, команда "Київоблгазу" вже впродовж трьох років проводить відновлення пам’ятників Другої Світової війни. Власними силами компанія реставрувала 26 пам'ятників героям війни в усіх районах Київщини.

На підприємстві певні, що реставрація пам‘ятників це дуже важлива місія і данина тим, перед ким ми в історичному боргу та можливість майбутнім поколінням не забувати свою історію.