Зростання цін на блакитне паливо призвело до рекордної кількісті крадіжок газу на Київщині

Зростання цін на блакитне паливо призвело до рекордної кількісті крадіжок газу на Київщині

За останні роки в Київській області почалазростати кількість злочинів, які пов’язані знесанкціонованим втручанням у роботу лічильників та незаконних врізок у газопроводи.

У компанії пояснюють, що факти крадіжок газу раніше взагалі були відсутні. Динаміка зростання розкрадань природного газу почала збільшуватися з підвищенням його ціни.

За останні 6 років Кабінет Міністрів України підвищив вартість газу для населення майже в 12 разів. Такий ріст цін спровокував споживачів на незаконні дії про що свідчить статистика останніх років.

Менеджмент компанії на чолі з головою правління Дмитром Дроновим впровадили інноваційну стратегію роботи по виявленню неправомірних дій.На підприємстві розробили нові ефективні методи боротьби зізлодійством, які відділ економічної безпеки, ще декілька років тому успішно впровадили у робочий процес та використовують зараз.

За останні 4 роки зафіксовано понад 7 тис. фактів крадіжок побутовими споживачами і великими підприємствами. Порушникам нараховано штрафні санкції на десятки мільйонів гривень. Всі матеріали за фактами порушень направлені в правоохоронні органи і суд.

Нагадаємо, що нещодавно у Василькові працівниками компанії «Київоблгаз» було викрито приватного підприємця, який чинив неправомірні дії. У своїх декількох закладах громадського харчування правопорушник здійснював несанкціоновані втручання у роботу лічильників та відбирав природний газ незаконним шляхом.

Всі порушення були зафіксовані. Складені відповідні акти. Зловмиснику нарахована сума більш ніж 900 тис. грн на відшкодування вартості необлікованого об'єму та обсягу природного газу.

Недобросовісні споживачі мають усвідомити, що питання таких неправомірних дій як втручання у роботу засобів вимірювальної техніки та врізки у газопроводи - це питання безпеки. Найменше втручання в газові системи може призвести до трагічних наслідків.

прес служба ПАТ «Київоблгаз»

Категорія: