Васильківщина: нехтування Правилами дорожнього руху призвело до ДТП

Дорожньо-транспортна пригода трапилась на автодорозі Васильків – Глеваха. Близько 23 години пішохід нехтуючи Правилами дорожнього руху перетинав проїжджу частину в невстановленому для цього місті. Дане порушення призвело до наїзду на нього автомобілем «Фольксваген».

23-річний водій відразу повідомив про подію поліцію та викликав швидку для травмованого пішохода. Його із численними тілесними ушкодженнями госпіталізовано до Васильківської центральної районної лікарні.

За даним фактом слідчим відділом поліції Васильківщини було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Всі обставини ДТП встановить слідство.

Васильківський відділ поліції вкотре закликає всіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху!

Шановні пішоходи! Пам’ятайте, що пункт 4.14 Правил дорожнього руху забороняє пішоходам:

  • виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
  •  раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
  • переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
  • допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
  • затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
  • рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

Шановні водії! Під час руху використовуйте паски безпеки, також враховуйте погодні умови, стан дорожнього покриття та дотримуйтесь встановленого швидкісного режиму! Бережіть своє життя та життя оточуючих!

 

Васильківський ВП

ГУНП в Київській області