Банда викрадачів? У київської школи помітили підозрілу трійцю

У Києві на вулиці Ушинського, 32 (районна школа №64) 21 листопада були помічені двоє підозрілих чоловіків і жінка, які приставали до учнів 3-5 класів.

Про це повідомляється на сторінці dtp.kiev.ua в Facebook.

Відзначається, що вони пропонували дітям цукерки і хапали їх за руки, намагаючись забрати з собою. Примітно, що біля цієї ж школи подібний випадок був і кілька днів тому. Крім того, з початку навчального року подібні спроби викрадення дітей постійно відбуваються в різних районах столиці. А в коментарях під постом користувачі розповіли, що це почалося і в околицях Києва.

Так, за словами мешканки Василькова Олени Пекарській 20 листопада авто BMW з першими буквами і цифрами в номерному знаку АА 33 їздило по місту, а його водій, пропонуючи дітям кошеня, намагався затягувати їх в машину. Крім того, він стверджував, що є хорошим знайомим батьків і тому повинен довезти школяра додому.

"Такий випадок був нещодавно близько 3 школи. Дитина вже майже сів в машину, але вчасно побачив свою маму (або мама вчасно підійшла до школи). Є інформація, що сталося це о 18:30 20 листопада (дитина була на гімнастики, яка проводиться в приміщенні школи), автомобіль світло-коричневого кольору ", - розповіла жінка.

Джерело: obozrevatel.com

Категорія: